У Державному бюро розслідувань заявили, що 15 липня невідомі в балаклавах захоплювали приміщення відомства. Також у відомстві розповіли про «витік інформації» у справі щодо екс-президента Петра Порошенка.

Про це повідомили в прес-службі ДБР.

«Захопленню приміщення ДБР задля впливу на досудове розслідування у кримінальних провадженнях, де фігурує екс-Президент України, має бути надана оцінка», — йдеться у повідомленні.

У Бюро заявили, що 15 липня будівлю відомства захопили невідомі, деякі з них були в балаклавах і принесли з вогнегасниками, а також були особи, що «прикривалися депутатськими мандатами». Вони вимагали «термінових результатів розслідування» справ проти Порошенка або його скасування.

На опублікованих ДБР фото можна побачити автомобіль із символікою партії Порошенка «Європейська солідарність». За даними відомства, ці особи заблокували виїзд та в'їзд транспорту з ДБР.

ДБР розцінює цю акцію як політичний тиск. У Бюро також наголосили, що провадження щодо «перетину морського простору військовими кораблями України» — одне з найважливіших. Йдеться про рейд кораблів, під час якого Росія захопила 24 українських моряків, в цій справі фігурує Порошенко.

«Під час досудового розслідування відбувся витік інформації — це неприпустимо для будь-якого правоохоронного органу, а тим паче для новоствореного. За цим фактом розпочато службову перевірку», — розповіли у відомстві.

Нагадаємо, ДБР викликало Порошенка на допит 17 липня. В якій саме справі, там не уточнили.

ДБР розслідує 8 кримінальних проваджень, в яких фігурує Порошенко.

Раніше колишній заступник глави Адміністрації президента часів Віктора Януковича Андрій Портнов заявив, що подав до ДБР чотири заяви із проханням відкрити кримінальні провадження проти п'ятого президента України Петра Порошенка.

Держбюро розслідувань зареєструвало заяву Портнова щодо президента Петра Порошенка. Портнов заявив, що вважає Порошенка причетним до «державної зради, спроби захоплення державної влади, перевищення влади та службових повноважень».

Поділитись: