Кілька вибухів пролунало у нігерійському місті Майдугурі за кілька годин до початку президентських виборів у країні. Інформації про загиблих чи постраждалих немає.

Один з вибухів пролунав у таборі для тимчасово переміщених біженців, повідомила CNN речниця збройних сил Нігерії.

Видання пише, що за вибухами можуть бойовики радикального ісламістського угруповання «Боко Харам».

Місто Майдугурі є частою ціллю для них.

Напередодні вибухи також пролунали у сусідньому штаті, повідомляє The Guardian.

У суботу в Нігерії почалися президентські вибори. Дільниці мали відкритися ще раніше, однак виборча комісія перенесла голосування, не назвавши для цього конкретних причин. На виборах зареєструвалося 84 мільйони людей.

За посаду президента у найбільшій демократичній країні Африки змагається чинний лідер країни, 76-річний Мухаммаду Бухарі. Його головним опонентом є 72-річний бізнес-магнат та колишній віце-президент Атіку Абубакар. Крім цього, у перегонах беруть участь ще 70 кандидатів.

Вибори, що відбулися в Нігерії у 2015 році, були першою мирною передачею влади у країні. Бухарі обіцяв налагодити ситуацію в країні, однак розчарував багатьох людей, пише CNN.

У Нігерії проживає найбільше на континенті людей, понад 174 мільйони осіб, країна є сьомою за чисельністю у світі. Попри те, що економіка країни є найпотужнішою в Африці, рівень бідності сягає 33%. Нігерія має багаті запаси нафти, вона складає більшу частину експорту.

Водночас у країні останні роки здійснюють напади бойовики «Боко Харам», які хочу заснувати аналогічне до «Ісламської держави» угруповання на території Нігерії. За даними ЗМІ, бойовики за час своєї діяльності у країні вбили понад 20 тисяч людей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Це справді я, і мені незабаром 76» — президент Нігерії спростував чутки про свою смерть

Поділитись: