default

У Держдепі США попередили про можливі теракти в Європі на Новий рік

17 листопада, 2017 15:44
default/У Держдепі США попередили про можливі теракти в Європі на Новий рік
Зберегти
Вигляд
Американське зовнішньополітичне відомство попередило своїх громадян про можливі терористичні атаки під час новорічних свят у країнах Європи.

Американське зовнішньополітичне відомство попередило своїх громадян про можливі терористичні атаки під час новорічних свят у країнах Європи.

Про це повідомляє прес-служба Держдепу США.

У відомстві зазначили, що останні події у Франції, Росії, Швеції, Великій Британії, Іспанії та Фінляндії свідчать про те, що терористи «Ісламської Держави» та «Аль-Каїди» можуть планувати нові атаки.

Зокрема, американське відомство згадало теракт у клубі Стамбула на Новий Рік та напад на різдвяний ярмарок у Берліні у грудні 2016-го.

«Хоча місцеві органи влади продовжують антитерористичні операції, Департамент як і раніше стурбований потенціалом майбутніх терактів. Громадяни США завжди повинні бути уважними у зв’язку з можливістю того, що прихильники терористів або екстремісти, які самоорганізувалися, можуть здійснювати напади практично без попередження», – йдеться в повідомленні.

У відомстві зазначають, що екстремісти здійснюють напади у місцях, де багато туристів, транспорті, торговельних центрах та об'єктах місцевого самоврядування.

За його оцінкою, готелі, клуби, ресторани, культові споруди, парки, навчальні заклади, аеропорти та інші вразливі об'єкти залишаються пріоритетними місцями для можливих атак.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини