Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, 10 листопада ухвалила рішення «Про проведення конверсії та видачу ліцензії на конкурсних або тендерних засадах»

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, 10 листопада ухвалила рішення «Про проведення конверсії та видачу ліцензії на конкурсних або тендерних засадах».

Про це повідомляє прес-служба комісії.

Зазначається, що це рішення ухвалили на підставі заяв операторів Lifecell, Vodafone та «Київстар» про звільнення смуги частот в діапазоні 1800 МГц для впровадження 4G.

«Рішення, зокрема, передбачає проведення конверсії радіочастотного ресурсу України у смугах радіочастот в діапазоні 1800 МГц у всіх регіонах України та за результатами цієї конверсії видачу ліцензій на конкурсних або тендерних засадах. Цим же рішенням ПрАТ «ВФ Україна», ТОВ «лайфселл» та ПрАТ «Київстар» визначено суб’єктами конверсії та встановлено строки проведення заходів з конверсії: початок – ІІ півріччя 2017 року, закінчення - не пізніше одного місяця з дня фінансування вартості конверсії ініціаторами конверсії», — ідеться у повідомленні.

Зазначається, що це рішення розпочинає підготовку до тендеру на видачу ліцензій на 4G-зв'язок. Тепер Нацкомісія очікує від операторів план конверсії частот для розгляду і затвердження.

Раніше уряд відкрив діапазон 1800 МГц для впровадження 4G в Україні.

На початку серпня Кабінет Міністрів ухвалив рішення про старт процедури продажу ліцензій зв’язку 4G. 

Раніше Кабмін затвердив початкову ціну ліцензій на 4G в Україні у 6,3 мільярди гривень. 

Вартість ліцензій на запуск зв’язку за стандартом 4G в діапазоні 2600 МГц складе 2,3 мільярди гривень, у діапазоні 1800 МГц — 4 мільярди.

Уряд анонсував запровадження 4G в Україні до кінця 2017-го року. Мобільні оператори заявили, що готові до цього.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: