У Дніпрі 15-річний хлопець з криками «Я – мільйонер!» з травматичного пістолета стріляв по машинах. Стрілянину підліток наживо транслював в Instagram.

Інцидент стався 6 травня, але поліція повідомила про нього наступного дня.

Хлопець, який у відео назвав себе Сергієм Абрамовим, зробив 18 пострілів з вікна квартири, розташованої на 2-му поверсі будинку, перед тим, як його зупинили поліцейські. Унаслідок стрілянини ніхто з перехожих не постраждав.

Патрульні поліцейські заявили, що коли прибули до потрібного під'їзду, якийсь громадянин повідомив, що у цій квартирі зараз перебуває неповнолітній брат хулігана, однак ця інформація не підтвердилась.

«Поліцейські попросили хлопця вийти. Той погодився. Але спокійної розмови не вийшло. Підліток поводився агресивно, зухвало, погрожував патрульним та намагався вчинити бійку. Його затримали, викликали слідчо-оперативну групу, а також його батьків», – повідомили патрульні

За попередніми даними поліції, у момент стрілянини підліток був у стані наркотичного сп’яніння. Поліцейські вилучили зброю та виявили біля під'їзду гільзи. Як з’ясувалося, пістолет належить батьку неповнолітнього. 

За цим фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. Наразі вирішується питання про притягнення батьків неповнолітнього до адміністративної відповідальності за ст. 184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Поділитись: