УКРАЇНА

У Дніпрі чиновників зобов'язали одягатись згідно з дрес-кодом

26 квітня, 2018 15:52
УКРАЇНА/У Дніпрі чиновників зобов'язали одягатись згідно з дрес-кодом
Зберегти
Вигляд
Депутати Дніпровської міськради на черговій сесії 25 квітня затвердили Кодекс поведінки працівників міськради, в якому чітко прописано, що дозволено робити чиновникам і яким повинен бути їхній дрес-код.

Депутати Дніпровської міськради на черговій сесії 25 квітня затвердили Кодекс поведінки працівників міськради, в якому чітко прописано, що дозволено робити чиновникам і яким повинен бути їхній дрес-код.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

За дотриманням виконання Кодексу стежитиме спеціальна комісія з питань поведінки працівників Дніпровської міськради. А за порушення передбачена дисциплінарна відповідальність.

Основними вимогами до зовнішнього вигляду співробітників міськради є:

Для жінок — офіційно-діловий стиль, тобто костюм класичного крою.

При цьому спідниця повинна бути приблизно до середини коліна — на 5 см вище або нижче. Допускаються також брючні костюми, класичні блузки і закриті сукні. Крім цього, співробітницям міськради слід підбирати речі не більше трьох кольорів і двох типів принтів.

У той же час жінкам рекомендовано утриматися від прозорих тканин, глибоких декольте, занадто вузьких і коротких спідниць з глибокими розрізами.

Чоловічий дрес-код передбачає костюм і сорочку спокійних кольорів.

У кодексі зазначено, що працівники міськради, які постійно спілкуються з мешканцями міста, повинні носити бейджи з вказівкою імені та посади.

Крім цього, кодексом заборонено з'являтися в громадських місцях в нетверезому стані — навіть в неробочий час.

У документі прописано, що крім якісної роботи, чиновники повинні бути «об'єктивними, ввічливими і доброзичливими», їм також забороняється використовувати «висловлювання, що дискримінують, що принижують національну або людську гідність, релігійні переконання інших».

Також їм слід утриматися від створення і поширення неточних і помилкових матеріалів.

Документ також передбачає графік роботи. В цілому це — 40 годин на тиждень: з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00, а у п'ятницю — до 16:45. 

На думку депутатів, кодекс допоможе чиновникам працювати ефективніше і уникати, зокрема, зловживань владою. 

Нагадаємо, у школі на Вінниччині запровадили форму для вчителів.

Пов`язані новини