У Дніпрі невідомі чинили опір працівникам комунальних служб, які намагались демонтувати незаконно розміщені кіоски.

У Дніпрі невідомі чинили опір працівникам комунальних служб, які намагались демонтувати незаконно розміщені кіоски.

Про це йдеться у повідомленні Дніпровської міської ради.

Зазначається, що демонтували 28 незаконних кіосків на вулиці Бердянській, 1. МАФи знесли на підставі рішення виконкому Дніпровської міськради від 5 липня через відсутність дозвільних документів на їхнє розміщення.

За словами юриста департаменту правового забезпечення міськради Наталії Дикої, у власників МАФів не було одного з основних документів на законне розміщення тимчасових споруд.

Під час демонтажу МАФів невідомі чинили опір комунальникам. Правоохоронці відреагували на правопорушення, але нікого не затримували Фото: Дніпровська міськрада

Йдеться про паспорт-прив’язку, який видається Головним архітектурно-планувальним управлінням міськради.

За 7 днів власникам доручили самовільно звільнити територію. Вони проігнорували прохання, водночас кіоски звільнили від товару.

«Під час демонтажу МАФів невідомі молодики чинили опір комунальникам та співробітникам муніципальної варти, яка охороняла проведення відповідних робіт. Порушники жбурляли каміння, використовували бити та палили шини», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що на правопорушення відреагувала поліція.

Порушники жбурляли у комунальників каміння, використовували бити та палили шини Фото: Дніпровська міськрада

Начальник відділу тимчасових споруд інспекції з питань благоустрою міськради Володимир Трегубов пояснив, що мешканці міста, які проживають поруч, скаржилися на МАФи.

Планується, що після їхнього демонтажу територію очистять від сміття.

Також планується провести благоустрій скверу, який розташовувався поруч із кіосками.

Загалом із початку року у Дніпрі демонтовано понад 100 незаконних споруд, зазначили у міськраді.

Нагадаємо, 6 липня Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ оновило державні будівельні норми, що, зокрема, не допускають встановлення МАФів та інших конструкцій на тротуарах вулиць.

Поділитись: