ENRU

У Дніпрі почались тренінги поліцейських із реагування на насильство в сім’ї

52ab3a532132e4552
У Дніпрі розпочалась програма навчання поліцейських мобільних груп із реагування на насильство в сім’ї, фото МВС

На базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ сьогодні, 4 вересня, розпочалась програма навчання поліцейських мобільних груп із реагування на насильство в сім’ї.

Про це повідомляє прес-служба МВС.

За словами заступниці міністра внутрішніх справ Анастасії Дєєвої, яка відкривала програму, наразі суспільстві існує величезна потреба у вдосконаленні інструменту протидії домашньому насильству.

«З домашнього насильства починається насильство в суспільстві. Доведено, якщо дитина була свідком домашнього насильства, то на 90% вона буде повторювати таку модель поведінки у своєму дорослому житті», — зауважила вона.

Фото: МВС

За її словами, тренінгова програма навчить учасників реагувати та протидіяти домашньому насильству, а також взаємодіяти з соціальними і психологічними службами на місцях для того, щоб забезпечити максимальний захист потерпілим.

Проект стартував за ініціативи МВС та Національної поліції України за фінансової підтримки Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ), до навчання були відібрані 21 працівник поліції превенції, слідства, карного розшуку та патрульної поліції з міст Києва, Одеси та Сєвєродонецька.

«Ми хотіли б, аби цей проект допоміг жінкам зрозуміти, що вони мають майбутнє у поліції, що вони можуть розвиватися і кар'єрного зростати в структурі Національної поліції України», — додала Дєєва.  Завершаться навчання 8 вересня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Домашнє насильство — це кримінальний злочин» — заступниця міністра внутрішніх справ Анастасія Дєєва

Підписуйтесь на наш канал у Telegram