У Дніпрі підвищують вартість проїзду в маршрутках до 7 гривень.

У Дніпрі підвищують вартість проїзду в маршрутках до 7 гривень.

Про це раніше повідомив голова Дніпропетровського обкому профспілок працівників автотранспорту та дорожнього господарства Андрій Берчук, пославшись на рішення міськради,.

«Відповідно до постанови № 158 від 20.02.2018 року «Про встановлення граничних тарифів на послуги перевезення пасажирів та багажу на міських автобусних маршрутах загального користування в місті Дніпро», граничний тариф був збільшений до 7 грн», — заявив він.

Берчук анонсував підвищення тарифів після 8 березня, проте місцеві ЗМІ повідомили, що вартість проїзду збільшують раніше.

Так vgorode.ua пише, що проїзд на 127-му маршруті вже 3 березня подорожчає до 7 гривень.

У повідомленні, в салоні 127-ї маршрутки ідеться про те, що подорожчання проїзду пов'язане з підвищенням вартості на паливо та масла.

При цьому списку маршрутів, на яких підвищується ціна, на офіційному сайті міської ради до сих пір немає. За законом, тільки після його публікації перевізники мають право підвищувати вартість проїзду.

Вартість проїзду в маршрутках у різних містах відрізняється. Так, у Києві проїзд коштує від 5 до 7 гривень, у залежності від маршруту, в Одесі — 5, а в Херсоні після підвищення тарифів до 5 гривень місцеві домоглися повернення до вартості 3 гривні за проїзд, проте пізніше виконавчий комітет міської ради запровадив вартість перевезень — 4 гривні за проїзд. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Києві після перевірки заборонили маршрут №416

Поділитись: