У Дніпрі проти депутата Соборної райради від «Опозиційного блоку» Олександра Заманського відкрито кримінальне впровадження за статтею за хуліганство, вчинене групою осіб, через напад на літню жінку.

Внаслідок інциденту постраждала пенсіонерка Лариса Рябуха, передає Громадське.Дніпро.

Зі слів постраждалої, інцидент стався, коли вона поверталася з супермаркету. На тротуарі машина заважала їй пройти. Пенсіонерка постукала у вікно і зробила зауваження, що водійка перегородила дорогу. За словами Рябухи, дівчина не відреагувала, а після другого зауваження вибігла з машини і, обзиваючи жінку, кинулася на неї.

«Тут під’їжджає мужик цей, до мене підскакує, і зразу на мене накинувся. Як штовхнув, я упала, довго піднятися не могла. А вона за цю сумку, все вивернула, потоптала, повиливала, познищувала, сумку поламала. Вони постояли так, а коли почули, що люди кричать: «Міліцію викликайте», – розвернулись і поїхали. Настільки це було принизливо», – сказала постраждала в коментарі кореспонденту.

Зауважується, що після оприлюднення відео Заманський написав в соцмережі, що пенсіонерка була п’яна, лаялась матом, била сумкою по склу машини та розбила дзеркало.

Повідомляється, що 1 липня відкрито кримінальне провадження за ознаками частини другої статті 296 УПК України – хуліганство, вчинене групою осіб. За таке кримінальне правопорушення передбачене позбавлення волі на строк до 4-х років.

Міська організація «Опозиційного блоку» заявила, що даний вчинок Заманського хуліганський. З партії депутата було виключено. Сам Заманський відмовився надавати коментарі журналістам.

«Сьогодні встановлені люди будуть доставлені у відділок поліції, де будуть давати пояснення за цим фактом. Припускаємо, що до середи фігурантам буде вручене письмове повідомлення про підозру», – сказала речниця управління Національної поліції в Дніпропетровській області Ганна Старчевська.

Міська організація «Опозиційного блоку» заявила, що даний вчинок Заманського хуліганський. З партії депутата було виключено. Сам Заманський відмовився надавати коментарі журналістам.

Поділитись: