У Дніпрі та Харкові відновили роботу місцеві метрополітени.

У Харкові підземка відчинилася о 5:30 ранку. Запуск метрополітену відбувся без ажіотажу. Навіть у годину пік великої кількості людей у підземці не було.

У пресслужбі підземки наголосили, що доступ та пересування територією метрополітену без вдягнутого респіратора або захисної маски — заборонено.

Для відкриття харківського метро придбали багато дезінфікуючих розчинів, відпрацювали нічну дезінфекцію вагонів і налагодили пропускну систему, щоб люди могли дотримуватися соціальної дистанції, передає 24 канал.

«Буде проводитися скринінг. Кількість людей буде регулюватися, тому що місця для сидіння є. Їх необхідно буде наповнювати таким чином, щоб не допускати скупчень», — розповів голова Харківської ОДА Олексій Кучер.

У Дніпрі, за словами міського голови Бориса Філатова, метро там відновило роботу о 15 год. Умовою користування ним є масковий режим і соціальна дистанція.

Пасажирів там також будуть пускати лише в засобах захисту — масках та респіраторах. Дезінфекцію поручнів обіцяють проводити раз у 3 години.

Нагадаємо, вранці 25 травня після понад 2 місяців вимушеного простою запрацював і київський метрополітен. hromadske показало в прямому етері перші післякарантинні години роботи столичної підземки.

Поділитись: