УКРАЇНА

У Дніпрі відкрили провадження щодо депутата міськради через антисемітські висловлювання

10 лютого, 2018 16:38
УКРАЇНА/У Дніпрі відкрили провадження щодо депутата міськради через антисемітські висловлювання
Зберегти
Вигляд
У Дніпрі поліція відкрила кримінальне провадження щодо депутата міської ради Сергія Суханова через антисемітські висловлювання у Facebook.

У Дніпрі поліція відкрила кримінальне провадження щодо депутата міської ради Сергія Суханова через антисемітські висловлювання у Facebook.

Про це повідомив міський голова міста Борис Філатов з посиланням на поліцію.

За його інформацією, справу проти депутата від «Опозиційного блоку» відкрили за статтею 161 Кримінального кодексу («порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії»).

Пост, який викликав обурення представників нацменшин, депутат міськради Суханов оприлюднив вранці 9 лютого. Наразі цей допис зник зі сторінки депутата. Натомість він опублікував допис з вибаченнями.

У коментарі «Радіо Свобода» Суханов заявив, що не згоден зі звинуваченнями в розпалюванні міжнаціональної ворожнечі і назвав ситуацію «провокацією» політичних опонентів.

Скріни з дописів Суханова оприлюднив блогер Ігор Куліковський.

Сутичка у мережі почалася із листування депутата із одним із членів єврейської громади, після якої Суханов погрожував вийти зі своєї партії та очолити «визвольний рух» проти євреїв, якщо ті не вибачаться за члена своєї громади.

Нагадаємо, в Одесі поліція відкрила кримінальне провадження через те, що об'єкти Єврейської спадщини розмалювали антисемітським написом.

Пов`язані новини