Міський голова Дніпра Борис Філатов підписав розпорядження, згідно з яким випускникам шкіл з нагоди закінчення навчання дозволено купатися в міських фонтанах до 21.00 28 травня.

«Сьогодні своїм розпорядженням я дозволив випускникам шкіл купатися в фонтанах. Оскільки для багатьох це є традицією і ми не можемо їм це заборонити, наше завдання – гарантувати безпеку. Муніципальна гвардія, Нацполіція і міські служби вже отримали відповідні розпорядження», – написав Філатов у Facebook.

Він також виклав фотокопію відповідного розпорядження, з якого випливає, що комунальні служби повинні привести 9 міських фонтанів в належний стан.

Зазначено також, що департамент благоустрою та інфраструктури Дніпропетровської міськради і підлеглі йому комунальні підприємства не повинні перешкоджати випускникам купатися в названих фонтанах до 21.00 28 травня.

Крім того, департаменту громадського порядку та цивільного захисту міськради спільно з поліцією доручено вжити заходів для забезпечення правопорядку під час організації заходів 28-29 травня.

Поділитись: