УКРАЇНА

У Домінікані затримано українця за викрадення людини — МЗС

УКРАЇНА/У Домінікані затримано українця за викрадення людини — МЗС
Зберегти
Вигляд

У Домініканській Республіці затримали громадянина України, яким може бути колишній міський голова Херсона і екс-«регіонал» Володимир Сальдо.

У Міністерстві закордонних справ України відзначили, що в Домінікані дійсно затримали громадянина України за викрадення людини. Проте, відмовились називати ім'я затриманого.

«За інформацією нашого посольства на Кубі, дійсно, у Домініканській Республіці затриманий громадянин України за звинуваченням у викраденні людини. Зараз ця особа знаходиться під арештом у Домініканській Республіці. Найближчим часом має відбутися попереднє слухання справи з метою визначення запобіжного заходу для затриманого», — повідомила представник департаменту консульської служби МЗС України Ореста Старак в ефірі «5 каналу».

За її словами, «цілком можливо, що ця справа може бути залагоджена шляхом матеріального відшкодування за вчинення шкоди, якщо про таке домовляться адвокати постраждалого та підозрюваного».

Телеканал «112 Україна» раніше опублікував відео, на якому Володимира Сальдо ведуть у кайданках.

Зазначимо, що колишній мер Херсона Володимир Сальдо тривалий час очолював обласну та міську організації «Партії регіонів». Зараз він є депутатом Херсонської міськради.

25 серпня була розповсюджена інформація, що екс-мера Херсона Володимира Сальдо затримали в Домініканській республіці. Проте, спочатку в українському МЗС її спростували.

Пов`язані новини