У Донецькій області при виконанні службових обов'язків загинув військовослужбовець , ще один отримав поранення, повідомляє прес-служба Міністерства оборони". Під час виконання службових обов'язків у Донецькій області 2 військовослужбовців Збройних сил України отримали поранення, один з них помер", - сказано в інформації, розміщеній на сайті відомства.

Згідно інформації, інцидент стався під час щоденного контрольного огляду інженерних загороджень військовослужбовцями. "За попередньою інформацією, причиною отриманих поранень став вибух невідомого саморобного вибухового пристрою", - зазначено в повідомленні.

У Міноборони додали, що після надання першої медичної допомоги на місці події постраждалі на військовому вертольоті Мі-8 були негайно відправлені у військово-медичний клінічний центр північного регіону (Харків). Під час транспортування один з постраждалих від отриманих травм помер.


У відомстві зазначили, що другий солдат перебуває в реанімації, його стан здоров'я медики оцінюють, як середньої важкості, загрози життю немає.

Поділитись: