ENRU

СБУ обшукує Dragon Capital через використання нелегального програмного забезпечення — прес-служба компанії

Служба безпеки України проводить обшуки у компанії Dragon Capital через нібито нелегальне використання програмного забезпечення.

Про це повідомляють в прес-службі Dragon Capital.

«Мова йде про незаконне використання програмного забезпечення. СБУ проводить обшуки і каже, що воно нелегальне і може бути використано для негласного отримання інформації. Але при цьому компанія все легально і офіційно купила на ринку», — заявили в прес-службі.

Водночас, головний редактор журналу «Новое время» (журнал є дочірнім Dragon Capital) Віталій Сич повідомив, що нелегальне ПЗ може бути лише формальною причиною для обшуків.

«Справжня ж причина наїзду, впевнений, в протистоянні між гендиректором Dragon Capital Томашом Фіалою (він же президент Європейської Бізнес Асоціації) з одного боку і віссю Кононенко-Грановський-Адамовський з іншого», — написав Сич у Facebook. 

Бізнесмен Андрій Адамовський є співвласником групи Oledo, йому належить половина в ТРЦ Sky Mall. 

Сич нагадав, що кілька років тому Томаш Фіала і його партнер естонець Тедер виграли справу в Лондонському суді у Адамовського, «партнера і друга депутата від БПП Грановського».

Згідно з рішенням суду, Адамовський повинен був поступитися своєю часткою в ТРЦ Sky Mall Фіалі та його партнеру по заздалегідь обумовленою ціною. Але зробити це Адамовський відмовився.

«Адамовський і Ко не визнають рішень лондонського суду. Зате з тих пір у Фіали з'явилися регулярні проблеми з правоохоронцями і податковими органами. Президент Естонії навіть порушував це питання під час свого візиту до Києва, але безрезультатно», — зазначив Сич. 

Раніше повідомлялося, що в інвестиційній компанії Dragon Capital у Києві проходять обшуки та вилучається техніка. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram