У Дрездені понад 15 тисяч осіб мітингували проти політики Меркель

default/У Дрездені понад 15 тисяч осіб мітингували проти політики Меркель
Зберегти
Вигляд

Близько 15 тисяч людей вийшли на Королівську набережну Дрездена в якості протесту проти міграційної політики канцлера Німеччини Ангели Меркель. Організував мітинг антиісламський рух PEGIDA, повідомляє The Telegraph.

«Демонстранти виступають за відставку Меркель, яка допустила в країну близько 1,5 мільйона мігрантів в 2015 році», – йдеться у статті.

Протестуючі розгорнули великий банер, на якому написано «Меркель повинна піти».

Слід зазначити, що за кілька годин до початку мітингу, на іншому березі річки Ельба відбулася акція противників руху PEGIDA, яка зібрала близько двох тисяч чоловік, повідомило DW.

У Празі антиміграційна демонстрація зібрала, за різними повідомленнями, від 1,5 до 5 тисяч осіб. Після прибуття 400 противників руху PEGIDA поліція почала стріляти в повітря, щоб розділити опонентів.

В той же час, у французькому місті Кале, звідки мігранти намагаються потрапити до Великобританії морем, на акцію вийшли близько 150 осіб, передає AFP.

Між демонстрантами і правоохоронцями сталися сутички, поліція застосувала сльозогінний газ. Близько 20 осіб було заарештовано.

Акції пройшли також в Амстердамі, Варшаві, Братиславі, Бірмінгемі і інших містах Європи.

Назва PEGIDA розшифровується як «Європейці-патріоти проти ісламізації Старого Світу». Політична дискусія навколо даного руху останнім часом активізувалася на тлі сильної міграційного кризи.

Нагадаємо, близько 74 тисяч мігрантів прибули до Європи через Середземне море з початку 2016 року. А загалом за 2015 рік кількість мігрантів, які потрапили до Європи перевищила мільйон осіб.