У Дубаї почали тестувати літаюче таксі, розроблене німецькою фірмою Volocopter.

У Дубаї почали тестувати літаюче таксі, розроблене німецькою фірмою Volocopter. Об’єднані Арабмські Емірати хочуть стати першими у світі, хто запустить літаючі таксі-безпілотники, і планують таким чином очолити рейтинг арабських країн за сферою інновацій.

Про це повідомляє Reuters.

Літаюче таксі має 18 гвинтів та нагадує вертолітну кабіну. Його польоти, які можуть максимально тривати 30 хвилин, керуються дистанційно з пульта. У разі виникнення будь-яких проблем під час польоту, пристрій має запасні акумулятори, та навіть два парашути.

У тестовому режимі таксі-безпілотник піднялося у повітря на 200 метрів і пролетіло близько 5 хвилин на узбережжі затоки.

«Ви, використовуючи смартфон, через додаток можете замовити Volocopter. Він приїде і самостійно забере і доставить до місця призначення. Пристрій вже здатний літати на основі GPS-треків. Далі ми будемо реалізовувати повний потенціал і вирішимо проблему з будь-якими ймовірними перешкодами на шляху (таксі у повітрі — ред.)», — сказав генеральний директор проекту Флоріан Рейтер.

У Volocopter є багато європейських та американських конкурентів. Зокрема, це Aerobus, Uber, які вже запустили водне, а тепер хочуть і повітряне таксі. А також компанія, підтримувана Google.

У квітні Airbus запустив додаток для виклику вертолітного таксі у Бразилії.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: