Життя

У двох містах на Львівщині воду подають три години на добу

Міська рада Борислава
Життя/У двох містах на Львівщині воду подають три години на добу
Зберегти
Вигляд
У Бориславі та Східниці на Львівщині припинили цілодобову подачу води. Причина — скасування двохфазної тарифікації за електроенергію для підприємств. Про це повідомили у Бориславській міськраді.

«У зв’язку зі скасуванням зонного обліку для підприємств, ми тепер не можемо використовувати наші насоси на повну потужність у нічний час, адже вартість електроенергії тепер є однаковою, незалежно від часу доби. Підприємство було змушене відмовитись від звичної 10-годинної роботи і скоротити її удвічі», — повідомив на нараді директор КП «Вододар» Ярослав Лопушанський.

Відтак вода подається 3 години на добу. Не уточнюється, у який саме час доби відбувається водопостачання.

Однак у залежності від особливостей ландшафту та справності мереж виникли проблеми із постачанням до деяких мікрорайонів.

Щоб зекономити кошти для оплати за електроенергію, працівники підприємтва перейшли на 4-денний робочий тиждень, а ті, хто не пов’язаний безпосередньо із забезпеченням водопостачання, ідуть у відпустки за власний рахунок.

За словами очільника Борислава Ігоря Яворського, новий тариф збільшить рахунки КП «Вододар» від 800 тисяч до 1 мільйона гривень.

Нагадаємо, 12 січня жителям 30-тисячного Торецька відключили воду через прорив водогону на ділянці Горлівка-Торецьк. 15 січня після 3 днів ремонту водогону у місті відновили водопостачання.

Пов`язані новини