Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що у Волинській і Донецькій областях скасували послаблення карантинних заходів через зростання захворюваності на коронавірусну інфекцію COVID-19.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров'я.

За його словами, у зв'язку зі зростанням числа захворювань COVID-19 за останній тиждень Волинська та Донецька області скасували раніше введені заходи з ослаблення карантину.

Зокрема, в регіонах закрито дитячі сади, готелі, а також заборонено проведення спортивних і релігійних заходів. Також у Донецькій області зупинили міжміське автобусне сполучення.

«Ми бачимо, що введений адаптивний карантин працює. В областях, де складна епідемічна ситуація, не послаблювалися карантинні заходи. А ті, у кого є невідповідність критеріям, приймають рішення про посилення», — зазначив Ляшко.

Раніше повідомлялось, що у Житомирській області через збільшення кількості нових випадків інфікування коронавірусом (123 за період з 1 до 4 червня включно) посилили протиепідемічні заходи, особливо під час вихідних та святкових днів.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

З початку епідемії в Україні коронавірусне захворювання COVID-19 підтвердили у 26 514 людей, з них 777 померли від ускладнень, а 11 812 — одужали. У Житомирській області, зокрема, 870 випадків (500 одужали).

Поділитись: