У екс-гендиректора кримськотатарського телеканалу ATR Ельзари Іслямової російські силовики проводять обшук, про це повідомила журналіст Лілія Буджурова у Facebook.

"Сьогодні близько 7 ранку прийшли з обшуком до Ельзари Іслямової", - написала вона.

Кримський адвокат Джеміль Темиш був присутній при обшуку в будинку екс-гендиректора, за його словами це був повторний обшук у рамках кримінальної справи.

«Так, я був на цьому обшуку. Проводився він в рамках кримінальної справи відносно Ленура Іслямова. Цей обшук пройшов без будь-яких порушень. Прийшли, подивилися. Це право слідчого, якщо він вважатиме за потрібне, можна хоч кожен день проводити обшук », - сказав адвокат.

За його словами, у нього як адвоката немає претензій в даному випадку до тих, хто проводив обшук: «Все коректно». Нічого не знайшли, що шукали. Можливо, шукали якісь документи, що підтверджують зв'язок з діяльністю Іслямова, я так припускаю », - зазначив Темиш.

Він підкреслив, що обшук проходив «за стандартною процедурою».

Після переїзду телеканалу ATR в Київ, частина журналістів, що залишилася в Криму, створила незалежну студію «Кара Деніз Продакшн», генеральним директором якої стала Ельзара Іслямова.

3 грудня суд анексованого Криму заарештував майно одного з організаторів енергоблокади Криму, колишнього віце-прем’єра Криму та власника телеканалу АТР Ленура Іслямова.

/ Фото ru.krymr.org

Поділитись: