У екс-керівника НСК «Олімпійський» прокуратура Києва та СБУ провели обшуки: його та інших посадовців підозрюють у розкраданні під час «Євро-2012».

У екс-керівника НСК «Олімпійський» прокуратура Києва та СБУ провели обшуки: його та інших посадовців підозрюють у розкраданні під час «Євро-2012».

Про це повідомив генпрокурор Юрій Луценко.

За його словами, екс-керівнику НСК «Олімпійський» повідомили про підозру.

За даними прокуратури Києва, посадовець та інші чиновники «НСК «Олімпійський» у 2012 році за завищеною ціною придбали сидіння для трибун. Надлишкові кошти були переведені у готівку через фіктивні фірми.

«Сума встановлених збитків державному бюджету України під час закупівлі у 2011 році тільки крісел склала майже 27 млн. грн», — заявляє прокуратура.

«Слідчими прокуратури міста Києва спільно із співробітниками ГВ БКОЗ проведено обшуки у посадових осіб ДП «НСК «Олімпійський» та суб’єктів господарювання, задіяних у схемі розтрати грошових коштів», — йдеться у повідомленні.

За даними прокуратури, про підозру повідомлено керівнику генерального підрядника — ТОВ «АК Інжинірінг» та керівнику субпідрядника — підприємства «Спецпостач» Міжнародного благодійного фонду «БЕЗПЕКА КРАЇНИ».

Водночас, за даними правоохоронців, екс-керівнику ДП «НСК «Олімпійський» лише підготовлено підозру за ч. 5 ст. 191 КК України.

Наразі його місцеперебування встановлюється.

Нагадаємо, у березні цього року ГПУ провела обшуки у справі про розкрадання коштів під час «Євро-2012».

Поділитись: