У Франції наразі не розглядають питання про можливість розширення нормандського формату за рахунок Сполучених Штатів Америки.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства закордонних справ Франції.

Так, за словами представника відомства, питання модифікації нормандського формату не стоїть на порядку денному.

«Франція цілком прихильна врегулюванню конфлікту і виконанню мінських домовленостей, зокрема в рамках нормандського формату, в якому вона активно бере участь. Франція і Німеччина підтримують регулярний діалог і тісні консультації зі спеціальним представником США по Україні послом Куртом Волкером», — уточнили в МЗС країни.

Раніше заступник помічника державного секретаря США Джордж Кент заявив, що для розширення нормандського формату необхідна згода всіх учасників переговорів.

Нагадаємо, 8 липня президент України Володимир Зеленський запропонував Путіну провести переговори у Мінську за участі лідерів США, Німеччини, Франції та Великої Британії. При цьому Зеленський наголосив, що Україна не відмовляється від будь-яких дипломатичних форматів для врегулювання ситуації на Донбасі.

У складі «нормандської четвірки» чотири країни: Україна, Німеччина, Франція та Росія. Зустрічі покликані вирішити збройний конфлікт на Донбасі.

Нещодавно прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков заявив про готовність Путіна до зустрічі з Зеленським.

Раніше Пєсков заявляв, що Путін щодо Зеленського зайняв вичікувальну позицію.

Коментуючи результати виборів в Україні Путін сказав, що це — «повний провал політики Порошенка».

Поділитись: