Антимонопольний регулятор Франції оштрафував Apple на 1,1 мільярда євро через порушення правил конкуренції та неналежну економічну поведінку щодо її посередників на ринку.

Як повідомляє Reuters, відповідне рішення регулятор ухвалив у понеділок, 16 березня. Крім того, двох оптових торговців Apple оштрафували ще на 139 мільйонів євро через незаконне узгодження цінової політики.

«Apple і дві її оптові компанії погодилися не конкурувати одна з одною і запобігти чесній конкуренції з боку розповсюджувачів продукції компанії, таким чином розчищаючи весь оптовий ринок для продукції Apple», — заявила глава французького антимонопольного регулятора Ізабель де Сілва.

У лютому французька влада вже штрафувала Apple на 25 мільйонів євро через те, що старі iPhone працювали повільніше після оновлення iOS.

Пізніше Apple погодилася заплатити до 500 мільйонів доларів компенсації власникам старих iPhone, у яких смартфони стали працювати повільніше після запуску нових версій iOS. Останні подали позов проти компанії і наполягали, що після оновлення програмного забезпечення їхні смартфони стали гірше працювати.

Поділитись: