З 19 по 23 жовтня пройде 68-й Франкфуртський книжковий ярмарок. На українському стенді представлені 12 видавництв, серед яких «Основи», «Nebeskey» та «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА».

У програмі стенду заплановані презентації англомовного перекладу книги «Казимир Малевич. Київський період», енциклопедії «Ukraine. The Best. Культурний простір від А до Я» та англомовного видання книги Наталії Мусієнко «Мистецтво Майдану».

Крім того, там відбудуться лекції на мистецьку й літературну тематики та зустрічі з відомими українським письменниками — Сергієм Жаданом, Юрієм Андруховичем, Катериною Бабкіною, Іриною Цілик, Ігорем Померанцевим та багатьма іншими. 

Макет українського стенду. Фото з Facebook-спільноти «Україна на Франкфуртському книжковому ярмарку» 

Центральною подією стенду стане експозиція найкращого книжкового дизайну, підготована Мистецьким Арсеналом та Гете-Інститутом в Україні.

Над дизайном стенду працювала майстерня IZOLAB — він являє собою інтерпретацію архітектурного авангарду. Автори надихались кольоровими та типографічними експериментами Флоріана Юр'єва, митця, що багато років працював викладачем на графічному факультеті Української академії друкарства у Києві.

Фото з Facebook-спільноти «Україна на Франкфуртському книжковому ярмарку» 

Франкфуртський книжковий ярмарок — найбільший та найстаріший книжковий ярмарок у світі. Вперше він був проведений ще у XV столітті.

Поділитись: