Французькі залізничники та співробітники авіакомпанії Air France у понеділок, 23 квітня, проводять черговий страйк на знак протесту проти умов праці.

Французькі залізничники та співробітники авіакомпанії Air France у понеділок, 23 квітня, проводять черговий страйк на знак протесту проти умов праці.

Згідно з заявою французької державної залізничної корпорації SNCF, буде скасовано близько 60% швидкісних поїздів TGV, 60% приміських поїздів і близько 70% звичайних міжміських поїздів.

Страйки французьких залізничників тривають вже кілька місяців. Вони мають намір проводити страйки до кінця червня, але акції проходять з перервами. Учасники акцій незадоволені планами уряду країни позбавити їх особливого статусу, який гарантує працівникам транспортного сектора ряд привілеїв і пільг, в тому числі ранній вихід на пенсію.

Через страйк працівників авіакомпанії Air France робота повітряного транспорту і аеропортів здійснюватиметься з перебоями. В опублікованій заяві Air France йдеться, що у понеділок компанія виконає 75% рейсів.

У страйку візьмуть участь близько 30% пілотів авіакомпанії, 20% бортпровідників і 13% співробітників відділу наземного забезпечення Air France.

Air France 7 квітня скасувала близько 30% рейсів через п'ятий з лютого цього року страйк працівників.

На початку квітня профспілки оголосили нові страйки, а 4 квітня страйк авіакомпанії збігся з національним страйком залізничників у Франції.

3 квітня також відбувся страйк працівників відбувся, тоді скасували чверть рейсів.

В Air France заявили про збитки у 170 млн євро за 7 днів страйків.

Нагадаємо, 22 березня  Парижі працівники держсектору вийшли на масову акцію протесту проти реформ державної служби, які схвалив президент Еммануель Макрон. Поліція для приборкання натовпу застосувала проти людей сльозогінний газ.

Поділитись: