У партії «Голос» заявили, що шукають «ефективний формат співпраці» з ексочільником Державної митної служби Максимом Нефьодовим та були б раді, якби він доєднався до команди.

Про це нам повідомив заступник голови виборчого штабу «Голосу» на місцевих виборах у Києві Юрій Богданов.

Трохи контексту: Видання «Лівий берег» із посиланням на джерела повідомило, що ексочільника Державної митної служби Максима Нефьодова розглядають основним кандидатом на перший номер у списку Київради від партії «Голос».

Богданов нам у коментарі розповів, що «Голос» вважає Нефьодова «успішним реформатором публічних закупівель» та називають його людиною, яка «займалася економічними реформами всупереч всім обставин».

«Максим — друг партії та її однодумець... Ми випрацьовуємо ефективний формат співпраці та будемо раді, якщо Макс долучиться до команди Голосу. Не тільки в Києві, але й на загальнонаціональному рівні», — сказав Богданов.

А напередодні шоумен Сергій Притула, який боротиметься за посаду мера Києва від «Голосу», опублікував фото з головою партії Кірою Рудик та Максимом Нефьодовим.

«Спілкуємось. Обмінюємось думками та ідеями», — написав він.

Хто такий Нефьодов?

Він із липня 2019 року до квітня 2020 року очолював Державну митну службу. Він із 2015 року працював у Міністерстві економіки, де опікувався питанням державних закупівель, зокрема створення системи Prozorro. Спочатку він був заступником міністра Айвараса Абромавічуса, а згодом — Степана Кубіва.

Із липня 2019 року до квітня 2020 року Нефьодов очолював Державну митну службу. Звільнили його через невиконання митних надходжень та нібито погані результати в боротьбі з контрабандою. За 2019 рік та перший квартал 2020 року надходження митних платежів до бюджету були на 76 мільярдів гривень меншими, аніж закладалося у плани.

Коли місцеві вибори?

Місцеві вибори в Україні пройдуть у неділю, 25 жовтня. На них обиратимуть депутатів місцевих рад — сільських і селищних, міських, районних та обласних, районних у містах, а також міського голову Києва та голів майже усіх міст, сіл і територіальних громад. Офіційний виборчий процес стартував 5 вересня.

Поділитись: