У сервісі панорамного перегляду вулиць Google Street View з’явилися «уявні звукові карти», які створюють фоновий шум.

У сервісі панорамного перегляду вулиць Google Street View з’явилися «уявні звукові карти», які створюють фоновий шум.

Про це пише Engadget.

Проект був створений японським музикантом Нао Токуї. «Звукові панорами» працюють за допомогою двох різних нейронних мереж. Одна з них може ідентифікувати вміст у різних зображеннях вулиць, тоді як інша може точно визначити звук і визначити звуки та акустику навколишнього середовища.

Штучний інтелект може знаходити доступний аудіофайл і відтворювати його у фоновому режимі в залежності від того, де користувач здійснює віртуальну подорож.

Наприклад, на житловій вулиці у житловому районі Вашингтону можна почути звуки автобусів, машин та людей, які спілкуються під час прогулянки.

Відео: Nao Tokui / YouTube

Сервіс можна спробувати на сайті Imaginary Soundscapes. За замовчуванням сайт веде до випадкового місця. Користувач має можливість ввести свою власну адресу або відвідати інше випадкове місце. Звук буде відтворюватися автоматично.

Google Street View — функція панорамного перегляду вулиць по всьому світу, що надається через розширення Карти Google та Google Земля. Вперше функція стала доступна 25 травня 2007 року і охоплювала декілька міст Сполучених Штатів.

Поділитись: