Міністерство культури України у партнерстві з Google презентували проект «Оперні театри України» — віртуальні 3D-тури п'ятьма українськими оперними театрами

Міністерство культури України у партнерстві з Google презентували проект «Оперні театри України» — віртуальні 3D-тури п'ятьма українськими оперними театрами.

Про це повідомляє прес-служба Мінкульту.

В рамках цього проекту можна побачити Національний академічний театр опери та балету України імені Тараса Шевченка у Києві, Одеський національний академічний театр опери та балету, Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької та старовинний Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської.

Щоб почати тур оперними театрами, необхідно зайти на сайт або оперу на Google Картах в режимі Street View.

3D-тур супроводжується трьома мовами — українською, російською і англійською.

«Спеціально для сайту було відзнятопонад 300 панорам в найцікавіших місцях будівель театрів, а також відео у форматі 360 градусів. Здійснити екскурсію по операм можна на своєму смартфоні, планшеті або комп'ютері; а щоб ще повніше зануритися в театральну атмосферу, можна використовувати окуляри віртуальної реальності», — йдеться у повідомленні.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Google та Мінкульт створили 3D-тур музеями України просто неба.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: