У горах Закарпаття рятувальники другу добу шукають загубленого лижника, громадянина Німеччини.

Повідомлення рятувальники отримали ввечері 24 січня — чоловік 1971 року народження під час катання на лижах загубився на горі Драгобрат.

Рятувальники вже обстежили полонину Драгобрату та прилеглі території. За три години після повідомлення рятувальники знайшли лижі, які, ймовірно, можуть належати німцю. Утім самого туриста поки знайти не вдалося.

Уже 25 січня його шукають 23 рятувальники, громадянські рятувальники та волонтери. Також залучили працівників лісового й мисливського господарств, які обходитимуть будиночки лісників і вівчарів.

Зазначимо, що 24 січня в горах Закарпаття згубилися ще четверо лижників, мешканців Львова. Рятувальники знайшли їх близько першої години ночі 25 січня та супроводили до селища Березники, звідки львів'яни вже дісталися свого місця відпочинку.

Нагадаємо, що 6 січня у Карпатах заблукали п’ятеро туристів. Чотирьох з них знайшли живими, ще один помер у горах. Один з туристів блукав у горах 4 доби. Він вийшов на зв’язок та зателефонував до рятувальників. За кілька годин його знайшли та відправили до лікарні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рятувальники розповіли, як заблукалий турист провів чотири дні в Карпатах

Поділитись: