У Харкові відсторонили від виконання службових обов’язків поліцейського, який 7 серпня побив пенсіонера у трамваї.

За словами пенсіонера, конфлікт виник, коли молодий поліцейський зайняв місце для людей з інвалідністю. Його попросили поступитися місцем літній жінці, на що поліцейський відповів лайкою, а потім вдарив пенсіонера в обличчя.

Правопорушником виявився дільничний офіцер Слобідського відділу поліції. На момент події він був у цивільному одязі, без вогнепальної зброї.

Заяву про інцидент зареєстрували у Журналі єдиного обліку заяв і повідомлень Слобідського відділу поліції, за матеріалами якої слідчі підрозділу відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України.

Наступного дня матеріали кримінального провадження направили до прокуратури Харківської області для вирішення підслідності. Після цього розпочали службове розслідування щодо дій працівника. На час його проведення дільничний відсторонений від виконання обов’язків. Таке рішення ухвалило керівництво Нацполіції в Харківській області відповідно до ч. 1 ст. 70 Закону України «Про Національну поліцію», ст. 17 Дисциплінарного статуту Нацполіції.

Обставини інциденту з’ясовує Державне бюро розслідувань. Якщо факт інциденту підтвердиться, керівництво обласної поліції ухвалить рішення щодо притягнення поліцейського до дисциплінарної відповідальності аж до звільнення з лав Національної поліції України.

Поділитись: