У газеті The New York Times вийшла стаття, що складається з одного слова, не рахуючи заголовка. Матеріал опублікований як в друкованій версії видання, так і на його сайті.

Стаття має назву: «Коли мене помилково додають в ланцюжок електронних листів, чи повинен я натиснути «Відповісти всім» і попросити прибрати мене з листування?». Текст складається зі слова: «Ні».

Під статтею також міститься додаток: «Внутрішня поштова система The New York Times посприяла створенню цього матеріалу».

Водночас, у веб-версії статті слово «Ні» містить посилання на pdf-документ із роз'ясненнями. Автор матеріалу Деніел Віктор пише, що напередодні в його пошту потрапило випадкове групове листування, яке призначалося не йому. Коли таке відбувається, хто-небудь з одержувачів тут же тисне кнопку «Відповісти всім» зі словами «Будь ласка, видаліть мене з цього листування». Слідом пишуть інші, закидаючи одне одного десятками непотрібних повідомлень.

Журналіст називає цю ситуацію «жахливим відповістиусімапокаліпсісом». Він підкреслює, що натискати на «Відповісти всім» не потрібно — так буде тільки гірше. Якщо ви користуєтеся Gmail, можна натиснути на кнопку «Mute» і не отримувати більше повідомлень з цього листування. Якщо немає — треба просто змиритися і нічого не робити, ситуація вирішиться сама собою.

Поділитись: