Світ

У Гельсінкі покупцям запропонували відпочити у супермаркеті через спеку

5 серпня, 2018 21:48
Світ/У Гельсінкі покупцям запропонували відпочити у супермаркеті через спеку
Зберегти
Вигляд
lead
Фінська мережа супермаркетів K-Supermarket запросила покупців відпочити чи переночувати в одному із закладів Хельсінкі, обладнаному кондиціонерами. Таку пропозицію мережа висунула у зв'язку з аномальною спекою у Фінляндії.

Фінська мережа супермаркетів K-Supermarket запросила покупців відпочити чи переночувати в одному із закладів Гельсінкі, обладнаному кондиціонерами. Таку пропозицію мережа висунула у зв'язку з аномальною спекою у Фінляндії.

Про це йдеться у повідомленні мережі закладів у Facebook.

Супермаркет повідомив, що клієнти, які хочуть на певний час відпочити від спеки, можуть зробити це у столичному магазині.

Крім того, клієнти матимуть змогу повечеряти там та отримати сніданок.

Представниця супермаркету Маріки Ліндфорс у коментарі виданню  Helsingin Sanomat повідомила, що ідею жартома запропонував один із покупців, який сказав, що було б добре «у таку спеку поспати в прохолодному супермаркеті».

Зазначимо, у Фінляндії помешкання обладнані таким чином, аби запобігти аномальним холодам. Адже спека у країні — рідкісне явище.

Нагадаємо, у Європі на початку серпня спостерігається аномальна спека. Зокрема, у Лісабоні зафіксували новий температурний рекорд: температура повітря у місті сягнула 44 градусів за Цельсієм.

Пов`язані новини