Світ

У Генуї через погодні умови призупинили ліквідацію наслідків обвалення мосту

25 серпня, 2018 08:48
Світ/У Генуї через погодні умови призупинили ліквідацію наслідків обвалення мосту
Зберегти
Вигляд
В італійській Генуї роботи з ліквідації наслідків обвалення мосту припинять на 24 години через погіршення погодних умов. 25 серпня у регіоні прогнозують сильний вітер і дощ.

В італійській Генуї роботи з ліквідації наслідків обвалення мосту припинять на 24 години через погіршення погодних умов. 25 серпня у регіоні прогнозують сильний вітер і дощ.

Про це 24 серпня оголосив губернатор області Лігурія Джованні Тоті, передає телеканал Rai News 24.

За його словами, компанія Autostrade per l'italia, яка була оператором мосту, у найближчий тиждень представить план повного розбору і реконструкції його частини.

«Продовжую вірити, що роботи з повного розбору і реконструкції триватимуть рік», — зазначив губернатор.

14 серпня у Генуї на півночі Італії обвалився міст, на якому була прокладена автомагістраль. Під час обвалення на мосту перебувало близько 30 автомобілів та 3 вантажівки.

Обвалення спричинило транспортний колапс — десятки автомобілістів зупинилися біля тунелю, який передує цьому мосту. У місті під час обвалення мосту була злива та гроза. 

Префектура міста Генуя інформувала Генеральне консульство України в Мілані, що двоє українців постраждали внаслідок обвалення мосту, і були доправлені до лікарні «Сан Мартін».

18 серпня рятувальники знайшли на місці обвалення мосту ще одну машину з загиблими: чоловіком, жінкою та 9-річною дівчинкою. Таким чином, кількість загиблих зросла до 41.

Італійський уряд почав офіційне розслідування відносно оператора зруйнованого мосту у місті Генуя, давши компанії термін у 15 днів, щоб довести, що вона обслуговувала міст належним чином.

Раніше було відомо про щонайменше 38 загиблих та 15 поранених  унаслідок обвалення 80-метрової частини мосту в місті Генуя. Ще від 10 до 20 осіб, ймовірно, вважаються зниклими безвісти.

Повідомлялося, що Міністерство транспорту Італії подасть цивільний позов до суду проти компанії Autostrade per l'italia, яка відповідальна за функціонування мосту, що обвалився в Генуї.

Пізніше італійський уряд почав офіційне розслідування відносно оператора зруйнованого мосту у місті Генуя, давши компанії термін у 15 днів, щоб довести, що вона обслуговувала міст належним чином.

Пов`язані новини