Світ

У Генуї відбувся похорон загиблих під час обвалення мосту

18 серпня, 2018 20:26
Світ/У Генуї відбувся похорон загиблих під час обвалення мосту
Зберегти
Вигляд
В італійському місті Генуя попрощалися з 19 загиблими внаслідок обвалення мосту. На похорон приїхали президент Італії Серджо Матарелла та прем’єр-міністр Джузеппе Конте.

В італійському місті Генуя попрощалися з 19 загиблими внаслідок обвалення мосту. На похорон приїхали президент Італії Серджо Матарелла та прем’єр-міністр Джузеппе Конте.

Про це повідомляє ANSA.

Зазначимо що сьогодні, 18 серпня, в Італії оголошено загальнонаціональний траур.

Похорон 19 загиблих пройшов у будівлі Торговельно-промислової виставки Генуї. Деякі родичі загиблих відмовилися ховати рідних за допомоги влади, яку вони звинувачують в обваленні мосту.

На церемонії крім президента та прем’єра були присутні спікерка Сенату Марія Альберті Казелатті, глава Палати депутатів Роберто Фіко, віце-прем’єри Маттео Сальвіні та Луїджі Ді Майо, інші політики, діячі культури, закордонні дипломати, а також архієпископ Генуезький кардинал Анджело Баньяско.

Як розповіли користувачі соцмереж, деякі люди аплодували під час похорону, а деякі освистували присутніх політиків.

Також зазначимо, що матч місцевого клубу «Дженоа» в чемпіонаті Італії перенесли. Футболісти та інші представники клубу були присутні на похороні.

Нагадаємо, 18 серпня ртувальники знайшли на місці обвалення мосту ще одну машину з загиблими: чоловіком, жінкою та 9-річною дівчинкою. Таким чином, кількість загиблих зросла до 41.

Італійський уряд почав офіційне розслідування відносно оператора зруйнованого мосту у місті Генуя, давши компанії термін у 15 днів, щоб довести, що вона обслуговувала міст належним чином.

Раніше було відомо про щонайменше 38 загиблих та 15 поранених унаслідок обвалення 80-метрової частини мосту в місті Генуя. Ще від 10 до 20 осіб, ймовірно, вважаються зниклими безвісти.

Повідомлялось, що Міністерство транспорту Італії подасть цивільний позов до суду проти компанії Autostrade per l'italia, яка відповідальна за функціонування мосту, що обвалився в Генуї.

Нагадаємо, 14 серпня у Генуї на півночі Італії обвалився міст, на якому була прокладена автомагістраль. Під час обвалення на мосту перебувало близько 30 автомобілів та 3 вантажівки.

Обвалення спричинило транспортний колапс — десятки автомобілістів зупинилися біля тунелю, який передує цьому мосту. У місті під час обвалення мосту була злива та гроза. 

 

Пов`язані новини