У Херсоні у п'ятницю, 18 січня, у приміщенні офісу газети «Новий день» невідомі розпилили сльозогінний газ та стріляли із вогнепальної зброї. У цей час у приміщенні проходила прес-конференція. Унаслідок інциденту постраждала одна жінка, повідомила Громадському речниця поліції Херсона Ірина Атаманенко.

«Там проходила прес-конфереція представника фірми-перевізника з Одеси, стався конфлікт між ними та громадянами міста Херсона, був застосований сльозогінний газ та зброя», — розповіла Атаманенко.

Вона пояснила, що стріляли з коридору всередину приміщення, де проводилась конференція. Унаслідок стрілянини ніхто не постраждав. Водночас одна жінка постраждала через розпилення сльозогінного газу. «Є інформація про те, що одна з учасниць конфлікту отримала хімічні опіки очей», — додала Атаманенко.

Вікдрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України — хуліганство із застосування вогнепальної зброї.

«Обидві сторони конфлікту неаразі перебувають у поліції, їх опитують, встановлюють анкетні дані та обставини конфлікту», — зазначила речниця поліції.

Як повідомив у коментарі «Інституту масової інформації» журналіст місцевого видання ПІК Олександр Корняков, який був на місці події, що окрім невідомих чоловіків, газ розпилював і голова обласної організації Соціалістичної партії Кирило Стремоусов, який представляється «журналістом».

«У якийсь момент в приміщення увірвалися двоє невідомих, які розбризкували сльозогінний газ. Після цього учасники прес-конференції намагалися закрити двері, але в приміщення увірвався Кирило Стремоусов і почав розбризкувати газ. Його вигнали, і в цей момент я почав зйомку», — розповів Корняков.

Нагадаємо, 13 січня у Києві чоловік стріляв з пневматичного пістолета у двері школи: унаслідок інциденту ніхто не постраждав.

Поділитись: