УКРАЇНА

У глави ДФС Насірова не виявлено невідкладної патології — Інститут кардіології

4 березня, 2017 22:31
УКРАЇНА/У глави ДФС Насірова не виявлено невідкладної патології — Інститут кардіології
Зберегти
Вигляд
Обстеження відстороненого від посади глави Державної фіскальної служби Романа Насірова в Інституті кардіології імені Стражеска не виявило в нього гострої невідкладної кардіографічної патології

Обстеження відстороненого від посади глави Державної фіскальної служби Романа Насірова в Інституті кардіології імені Стражеска не виявило в нього гострої невідкладної кардіографічної патології.

Про це йдеться у висновку лікарської комісії Інституту кардіології, передає «Українська правда».

«Внаслідок проведених дообстежень (ЕКГ, Ехо-КГ, моніторування артеріального тиску, біохімічного обстеження крові) даних про гостру невідкладну кардіографічну патологію немає», — йдеться в документі.

Також відзначається, що через відсутність коронаровентрикулографії (найбільш точний малотравматичний метод, що дозволяє обстежити особливості анатомії судин серця — ред.) та інших об'єктивних даних, уточнення діагнозу не вбачається за можливе. Саме тому Насірову рекомендовано дообстеження в багатопрофільному стаціонарі.

Нагадаємо, 4 березня Романа Насірова перевезли з клінічної лікарні «Феофанія» в Інститут кардіології імені академіка Стражеска для подальшого обстеження. Після вручення підозри, яке відбулось у відомчій лікарні «Феофанія», голову ДФС Насірова госпіталізували з інфарктом

2 березня детективи НАБУ обшукали офіс Держфіскальної служби та вручили підозру главі ДФС Роману Насірову.

Це відбувалось в рамках розслідування кримінального провадження, пов’язаного з неправомірними, на думку слідства, рішеннями голови ДФС Романа Насірова про розстрочення податкових боргів підприємствам колишнього народного депутата Олександра Онищенка.

Як повідомив керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, за даними слідства, Насіров завдав збитків бюджету на 2 млрд гривень.

Кабмін відсторонив Насірова від посади на період слідства.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини