До Генпрокуратури потрапив фальшивий лист начебто за підписом Луценка за неіснуючим номером та з підробленим підписом на ім’я голови Одеської митниці

Генеральна прокуратура попереджає про можливе розповсюдження фальшивих листів від імені ГПУ, в тому числі й за підписом генпрокурора Юрія Луценка.

Про це повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

Так, за її словами, до Генпрокуратури потрапив фальшивий лист начебто за підписом Луценка за неіснуючим номером та з підробленим підписом на ім’я голови Одеської митниці Юлії Марушевської.

«Як відомо, зараз у розпалі сезон експорту волоського горіха. Конкуруючі між собою компанії, що експортують волоські горіхи з митної території України, вдаються до фальшування листів на контролюючі органи, аби прибрати з ринку компанії-конкуренти», – написала Сарган.

Вона звертає увагу на те, що зміст листа, його стиль та граматичні помилки говорять про його фальшивість.

«Тому просимо уважно ознайомлюватися із офіційними листами, застерігаємо від можливих фальшивок та просимо представників виконавчої влади виважено підходити до виконання таких «листів», – додала Сарган.

Раніше, 14 листопада голова Одеської митниці Юлія Марушевська заявила про те, що написала заяву про звільнення з посади.

Поділитись: