У Hromadske International з’явився сайт

default/У Hromadske International з’явився сайт
Зберегти
Вигляд

У проекту Hromadske International з’явився сайт. Саме тут відтепер можна знайти головні новини України англійською мовою.

На сайті є відеозаписи гостьових студій, інтерв’ю з експертами щодо найбільш актуальних подій України і світу, стрічкаTwitter, а також найкращі документальні матеріали Громадського, перекладені та адаптовані для англомовної аудиторії.

Також, для тих, хто не встиг подивитися The Sunday Show – годинну телеппрограму, яка виходить щонеділі, на сайті всі випуски викладаються у записі.

Шукати сторінку Hromadske International слід за посиланням en.hromadske.tv

Hromadske International – це спроба поєднати високоякісну журналістику, нові інструменти ЗМІ і об'єктивний аналіз. Над  проектом працює команда українських та іноземних журналістів, які прагнуть показити міжнародній спільноті, що насправді відбувається в Україні.

Команда Hromadske International також експериментує з прогресивними технологіями цифрової журналистики. Зокрема створює мультімедіа гіди та історії про події в Україні та Східній Європі, які поєднують високоякісну журналістику та найповніший досвід інтерактивних новин. Explainers, як Hromadske International їх називає, вже зібрали аудиторію у десятки тисяч читачів по всьому світові та компліменти від іноземних колег та видань.