Світ

У Грузії чиновникам заборонили купувати чорні авто за рахунок бюджету

5 квітня, 2018 14:16
Світ/У Грузії чиновникам заборонили купувати чорні авто за рахунок бюджету
Зберегти
Вигляд
Уряд Грузії прийняв указ, який забороняє державним структурам купувати за рахунок бюджету чорні автомобілі.

Уряд Грузії прийняв указ, який забороняє державним структурам купувати за рахунок бюджету чорні автомобілі.

Про це йдеться у відповідному указі.

Відтепер атвівки всіх класів, призначені для державних службовців в Грузії, можуть бути будь-якого кольору, крім чорного. Заборона поширюється на міністерства, юридичних осіб публічного права, які перебувають у підпорядкуванні міністерств, а також адміністрацію уряду.

При цьому пропозиції про визначення класу та категорії автомашини, яку купують за державний рахунок, прийматимуть відповідні відомства.

Міністерства та відомства до 25 квітня мають подати на розгляд уряду план оптимізації автопарку. Також місцеві органи влади мають передати міністерству фінансів автомобілі, які вийшли з ладу та не підлягають ремонту.

Крім того, для держслужбовців рекомендовано закуповувати економічні моделі автомобілів.

Відмова від чорних автомобілів була ініціативою прем'єр-міністра Грузії Георгія Квірікашвілі, який на раніше закликав членів уряду залишити в минулому епоху чорних джипів і пересісти на машини інших кольорів.

У січні поточного року заборона на використання автомобілів чорного кольору набула чинності в Туркменістані. На відміну від Грузії, де чорний колір заборонений для автомобілів держслужбовців, в Туркменістані ця заборона поширюється на всі машини.

Пов`язані новини