ENRU

У Грузії священика засудили до 9 років в'язниці за спробу отруїти помічницю патріарха

C4b5251b2536822cc
Георгій Мамаладзе Фото: netgazeti.ge

У Грузії міський суд Тбілісі визнав священника Георгія Мамаладзе винним в підготовці вбивства, і засудив його до 9 років позбавлення волі.

Рішення у вівторок, 5 вересня, оголосив суддя Бесик Бугіанішвілі, повідомляє «Грузія online».

Зазначається, що протоієрей Мамаладзе не був присутній на судовому засіданні.

Водночас, справу, яку спочатку розглядали за статтею «підготовка вбивства з корисливих мотивів або за наймом», перекваліфікували за статтею «убивство за мотивом помсти».

Як повідомляє видання «Новини Грузії», протоієрей Мамаладзе був арештований в Тбіліському аеропорту 10 лютого. Він прямував до Берліна, в клініку, де лікувався Патріарх Грузії Ілля Другий і відповідно перебувало його найближче оточення.

Прокуратура заявляла, що в багажі Мамаладзе виявили ціанід, з допомогою якого він мав намір отруїти «високопоставленого представника патріархії».

Спочатку після затримання Мамаладзе вважалось, що його підозрюють у спробі отруїти главу Грузинської Православної Церкви Ілію Другого. Однак, згодом прокуратура уточнила, що йдеться про замах на секретаря-референта патріарха Шорену Тетруашвілі.

Видання зазначає, що, хоча вона не є ні духовною особою, ні ієрархом, вона користується в патріархії величезним впливом.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram