Війна

У Кабміні пропонують відселити мешканців прифронтових Мар'їнки і Красногорівки

18 листопада, 2016 16:51
Війна/У Кабміні пропонують відселити мешканців прифронтових Мар'їнки і Красногорівки
Зберегти
Вигляд
lead
Мешканців Мар'їнки і Красногорівки, що під Донецьком, можуть переселити через постійні обстріли з боку бойовиків.

Мешканців Мар'їнки і Красногорівки, що під Донецьком, можуть переселити через постійні обстріли з боку бойовиків. Про це заявив віце-прем'єр-міністр — міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко у Верховній Раді, повідомляє «Остров».

«Я б хотів привернути увагу всього депутатського корпусу до непростої ситуації в Мар'їнці та Красногорівці. Ви знаєте, що там знову відбулися обстріли цивільного населення, і постраждали не тільки об'єкти теплопостачання, але і дома наших українців. Ситуація складна. Два населених пункти постійно перебувають під обстрілами і я думаю, що тут буде прийматися рішення про можливість відселення людей з цієї зони, яким постійно загрожує не тільки питання забезпечення енергією, але і питання їхнього життя та здоров'я», — сказав він.

Зубко повідомив, що на місце виїжджав його заступник, і був відпрацьований механізм адресної допомоги кожному домогосподарству в вигляді надання грубок, буржуйок і палива.

Міністр також додав, що в бюджеті Донецької області передбачено кошти на закупівлю по 600 приладів обігріву для мешканців Мар'їнки та Красногорівки.

Раніше повідомлялося, що 20 червня дві жінки дістали поранень внаслідок обстрілу бойовиками міста Красногорівка Донецької області. Обстріл вівся по вулиці Суворова.

4 жовтня обстріляли школу в Мар'їнці.

11 серпня в результаті обстрілу у Мар'їнці снаряд влучив у будинок. Було поранено двоє дітей.

6 листопада двоє громадян в результаті обстрілу Красногорівки отримали осколкові поранення.

Пов`язані новини