Життя

У Кабулі напали на готель: двох озброєних вбито, є поранені

20 січня, 2018 22:53
Життя/У Кабулі напали на готель: двох озброєних вбито, є поранені
Зберегти
Вигляд
У столиці Афганістану Кабулі щонайменше чотири озброєних чоловіки напали на місцевий готель Intercontinental

У столиці Афганістану Кабулі щонайменше чотири озброєних чоловіки напали на місцевий готель Intercontinental.

Про це повідомляє ВВС.

За даними Міністерства внутрішніх справ, правоохоронці вбили двох нападників. Також офіційні джерела повідомляють про щонайменше п’ятьох поранених людей. При цьому місцеві медіа заявляють про кількох загиблих внаслідок атаки.

Напад стався близько 18 години вечора за київським часом (21:00 у Кабулі). Готель має 5 поверхів, сили безпеки країни взяли контроль лише над першим. За словами речника МВС, нападники досі перебувають на вищих поверхах.

На третьому поверсі готелю, крім того, сталася масштабна пожежа. Там розташовувалася кухня.

За даними очевидців, у цей час в готелі проходила IT-конференція, і туди приїздило багато іноземців. Один з присутніх на місці чоловіків повідомив Reuters, що озброєні нападники взяли людей в заручники. Проте ця інформація офіційно не підтверджена.

У Кабулі чи не кожного місяця гинуть люди внаслідок навмисних атак. Здебільшого, це напади смертників у людяних місцях. Відповідальність за атаки, зокрема, бере на себе радикальне ісламістське угруповання «Ісламська держава».

На початку січня 2018-го у Кабулі смертник підірвався неподалік посольства США. Тоді десятки були поранені, та багато людей загинуло.

Пов`язані новини