У Кабулі загинуло 10 людей в результаті теракту

default/У Кабулі загинуло 10 людей в результаті теракту
Зберегти
Вигляд

Внаслідок теракту в дипломатичному районі Кабула загинуло щонайменше десятеро людей, серед них двоє іспанських та четверо афганських поліцейських.

Під час атаки бойовиків руху «Талібан» на гостьовий будинок в дипломатичному кварталі Кабула загинули щонайменше десятеро людей. Зокрема, серед загиблих виявились двоє іспанців, четверо афганських поліцейських та четверо нападників, заявив речник поліції Кабула Башир Муджахід.

Окрім того, було поранено дев'ять цивільних осіб та одного поліцейського, зазначає агенція dpa.

Міністерство внутрішніх справ Іспанії підтвердило загибель двох іспанських поліцейських. Вони входили до підрозділу, який охороняв територію іспанського посольства. Що саме було ціллю нападників, наразі невідомо. Раніше МЗС Іспанії заявило, що нападники прагнули потрапити до іспанського посольства.

Ввечері 11 грудня стався вибух бомби в дипломатичному кварталі Кабула, де розташовані посольства, а також живуть деякі афганські політики. Двоє нападників також увірвалися на територію іспанського посольства, але потім були вбиті. Відповідальність за теракт взяли на себе бойовики руху «Талібан».