Технології

У Каліфорнії почали будівництво високошвидкісного поїзда Hyperloop

21 березня, 2017 18:17
Технології/У Каліфорнії почали будівництво високошвидкісного поїзда Hyperloop
Зберегти
Вигляд
У Каліфорнії після трьох років розробки почали будівництво першої пасажирської кабіни високошвидкісної системи вакуумного поїзда Hyperloop.

У Каліфорнії після трьох років розробки почали будівництво першої пасажирської кабіни високошвидкісної системи вакуумного поїзда Hyperloop.

Апарат планують показати на початку 2018 року у Франції, після чого його будуть поступово вводити в експлуатацію.

Про це повідомляє Hyperloop Transportation Technologies.

За задумом HTT, пасажирська капсула вміщуватиме 28-40 пасажирів, а її маса складатиме 20 тонн. Довжина кабіни досягне 30 метрів, діаметр - 2,7 метра. Заявлена максимальна швидкість до 1223 кілометри на годину.

Над конструкцією також працює компанія Carbures S.A, яка займається проектуванням фюзеляжів та будівництвом у сфері аеронавтики та авіакосмічній галузі.

«У центрі наших інтересів — пасажир, тільки так можна гарантувати безпеку. Для подальшого розвитку важливо було відійти від стандартних вимог для перевезення вантажів, щоб створити більш досконалу і безпечнішу систему транспортування», — сказав глава компанії НТТ Дірк Алборн.

Автором концепції транспортного засобу Hyperloop вважається глава SpaceX та Tesla Ілон Маск.

Пізніше були засновані компанії Hyperloop Transportation Technologies і Hyperloop One, які вирішили втілити ідею в життя.

НАгадаємо, що SpaceX випробувала капсули вакуумного потягу Hyperloop.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Більше про:
# Hyperloop
# Ілон Маск
Пов`язані новини