Каліфорнійська компанія Hewlett Packard представила прототип комп'ютера з рекордним обсягом оперативної та постійної пам'яті 160 терабайт

Каліфорнійська компанія Hewlett Packard представила прототип комп'ютера з рекордним обсягом оперативної та постійної пам'яті у 160 терабайт.

Про це повідомляє ВВС.

Зазначається, що комп'ютер створений для роботи з великими даними і може одночасно аналізувати інформацію, обсяг якої еквівалентний 160 мільйонам книг.

Пристрій під назвою The Machine використовує операційну систему на основі Linux.

У компанії заявили, що проект може призвести до появи «майже безкінечного пулу пам’яті».

«Секрети наступного наукового прориву, інновації, здатної змінити всю індустрію, або змінює життя технології, ховаються за горами даних, які ми створюємо кожен день. Ми не можемо покладатися на технології минулого, нам потрібен комп'ютер, створених для ери великих даних», — сказала глава Hewlett Packard Мег Уітман.

Робота над комп’ютером The Machine почалася у 2012 році. Тоді розробники компанії вирішили, що потужності існуючих комп'ютерів недостатньо для роботи з великими даними, і вирішили створити новий суперкомп'ютер спеціально для цієї мети. Приблизно три роки тому над ним працювало 75% всіх співробітників лабораторій HP.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: