Автомобіль Tesla Model S на автопілоті втікає від поліції
Фото:

Поліція провінції Альберта

У канадській провінції Альберта поліцейські влаштували погоню за автомобілем Tesla Model S, яким керував автопілот, тоді як водій та пасажир — спали на передніх сидіннях.

Про це повідомляє поліція провінції.

Інцидент стався ще в липні на шосе біля міста Понока, але розповіли про нього лише зараз. Працівник дорожньої поліції помітив автомобіль, який рухався зі швидкістю 140 кілометрів на годину. Коли правоохоронці спробували наздогнати авто, воно пришвидшилось до 150 км/год.

Усе б нічого, але поліція помітила, що передні сидіння в машині відкинуті, на них лежать двоє людей і, вочевидь, сплять.

У підсумку поліції вдалося наздогнати дітище Ілона Маска, за кермом якого перебував (у цьому випадку саме просто перебував) 20-річний водій. За перевищення швидкості його позбавили прав на добу.

Після подальших консультацій з юристом поліція висунула власнику машини обвинувачення у небезпечному водінні. У поліції наголосили, що хоч сучасні автомобілі мають автопілот і інші подібні штуки, вони лише є додатковою системою безпеки, а водії продовжують нести відповідальність за керування.

Поділитись: