Світ

У Канаді суд звільнив дочку засновника Huawei під заставу $7,5 млн

Bloomberg
Світ/У Канаді суд звільнив дочку засновника Huawei під заставу $7,5 млн
Зберегти
Вигляд
У Канаді суд ухвалив рішення відпустити під заставу у 7,5 мільйона доларів фінансового директора китайської компанії Huawei Technologies Мен Ваньчжоу.

Суддя вимагає, аби більшу частину застави внесли готівкою. Також Мен Ваньчжоу повинна надати суду не менше п’яти поручителів.

Зазначається, що Ваньчжоу може загрожувати екстрадиція в США, де її підозрюють у порушенні американських санкцій проти Ірану.

Суддя також оголосив цілу низку умов звільнення під заставу. Зокрема, Ваньчжоу зобов’язали перебувати в будинку свого чоловіка в Ванкувері під цілодобовим наглядом охорони до наступного судового засідання 6 лютого 2019 року, коли вирішуватиметься питання про її можливу екстрадицію в США. її також зобов’язали сплатити всі витрати свого знаходження під заставою, пов’язані з охороною.

Ваньчжоу заборонено залишати будинок між 23:00 і 6:00, також вона мусить постійно носити браслет, який відстежує її місце перебування.

Крім того, жінку зобов’язали здати два своїх дійсних паспорти громадянки КНР і Гонконгу, їй заборонили наближатися до аеропорту Ванкувера і берегової лінії. 

За словами судді, такі умови істотно знижують ризик того, що фіндиректорка компанії залишить територію Канади до того, як США можуть надати запит про екстрадицію.

Ваньчжоу звільнять, якщо США до 8 січня 2019 року не направлять Канаді офіційний запит про її екстрадицію.\

Нагадаємо, 1 грудня в Канаді затримали дочку засновника китайської компанії Huawei, фінансову директорку Мен Ванчжоу. Її затримали у Ванкувері на запит Сполучених Штатів, які розслідують можливе порушення компанією торговельних санкцій проти Ірану.

Затримання Ванчжоу стало новим загостренням у торгових відносинах США та Китаю, які погодилися призупинити введення мит на товари.

Більше про:
# Huawei
# Канада
Пов`язані новини