default

У Канкуні оголосили про вакансію: треба жити на курорті півроку із зарплатнею $10 тисяч

10 листопада, 2017 17:43
default/У Канкуні оголосили про вакансію: треба жити на курорті півроку із зарплатнею $10 тисяч
Зберегти
Вигляд
Компанія Cancun на популярному серед туристів курорті східного міста Мексики Канкуна оголосив про вакансію так званого «Директора з пригод». Людина яка очолить цю посаду, повинна буде прожити на курорті півроку з покриттям всіх витрат.

Компанія Cancun на популярному серед туристів курорті східного міста Мексики Канкуна оголосила про вакансію так званого «Директора з пригод». Людина яка очолить цю посаду, повинна буде прожити на курорті півроку з покриттям всіх витрат.

Про це повідомляється на сайті Cancun.

Людині на цій посаді платитимуть 10 тисяч доларів на місяць. «Директор з пригод» буде зупинятися у готелях і мешкатиме в Канкуні з березня по серпень 2018 року.

За такої заробітної плати людина повинна буде проводити екскурсії, самостійно досліджувати курорт, плавати з акулами, підійматися на піраміду, оглядати безлюдні пляжі тощо. Увесь свій досвід та враження від пригод разом з фото та відео потрібно буде розміщувати у блозі на сайті Cancun та у своїх соцмережах.

Компанія каже, що до грудня має бути 100 кандидатів, потім відсіють 50 до січня. І вже згодом п’ять фіналістів, які хочуть отримати цю роботу, полетять до Канкуна для остаточного вибору переможця.

Для того, аби відправити резюме, треба заповнити додаток на сайті компанії та зробити ролик на 1 хвилину про себе.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Мер міста у Мексиці одружився із крокодилом заради врожаю і достатку.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Більше про:
# мексика
# курорт
Пов`язані новини