У Карпатах в Івано-Франківській області загинули двоє туристів, які рухались на гору Піп Іван-Чорногірський. Про це повідомляє Держслужба з надзвичайних ситуацій.

Група з 8 туристів рухалась на гору Піп Іван-Чорногірський: о 21:45 до рятувальників надійшла інформація, що туристи звернулись до пошуково-рятувального посту на горі Піп Іван.

«О 21:30 до рятувального поста на ношах було транспортовано трьох туристів зі значними обмороженнями (один з них без ознак життя), п’ятеро туристів прибули самостійно», — йдеться у повідомленні.

Станом на 22:10 з групи туристів на горі Піп Іван загинуло 2 особи, решта 6 туристів перебувають в приміщенні рятувального посту.

Наголошується, що загроза їхньому життю відсутня.

Нагадаємо, 6 січня у Карпатах заблукали п’ятеро туристів. Трьох з них знайшли живими, ще один помер у горах. Ще один зниклий турист вийшов на зв’язок: він зателефонував до рятувальників та повідомив, що перебуває в будинку лісників. На допомогу йому вирушили 11 рятувальників та лісники.

За декілька годин працівникам ДСНС вдалося відшукали останнього заблукалого туриста: він провів понад чотири доби у горах Карпат.

Поділитись: